ПРО НАС

АСОРТИМЕНТ

ПРОПОЗИЦІЇ

КОНТАКТ

   Мова  
Про нас
Товариство з обмеженою відповідальністю «Дарліссад» - провідне українське підприємство, стратегічною метою якого є задоволення попиту у заморожених продуктах харчування. Основними видами діяльності є заготівля, обробка, та оптова реалізація дикорослих та культурних ягід.

Виробничі потужності нашого підприємства розташовані в найбільш екологічно чистому регіоні України - у Волинській області, яка славиться своїми лісами. Таке вигідне географічне розміщення сприяє швидкій доставці свіжої лісової сировини на виробництво, її заморожуванню і складуванню, а отже – максимальному збереженню корисних мікроелементів у готовій продукції.Всі ягоди, прийняті на переробку, обов’язково проходять оперативний контроль в лабораторних умовах, що забезпечує відповідність їх якості європейським стандартам. На підприємстві постійно впроваджуються нові технології переробки сировини та контролю якості.

Український ринок є одним з найбільших в Європі. Щороку попит на заморожену продукцію зростає. Разом з цим зростає і наш товарообіг з країнами Європи.

Ми завжди готові до конструктивного діалогу з Вами.

ПРО НАС АСОРТИМЕНТ ПРОПОЗИЦІЇ КОНТАКТ Розробка сайту ARTEFACT St. ARTEFACT St.